Het poppenhuis
Bloedzusjes
Chelsea kan als enige haar overleden tweelingzus Angelica zien. Maar wanneer Chelsea een nieuwe vriendin krijgt, heeft ze steeds minder tijd voor Angelica. Angelica merkt dat ze steeds meer begint te verdwijnen, en dat kan ze niet laten gebeuren… Vanaf ca. 10 jaar.
Details
Genre
Griezelverhalen
Titel
Bloedzusjes
Auteur
K.R. Alexander
Vertaler
Linda Broeder
Taal
Nederlands, Engels
Oorspr. taal
Engels
Oorspr. titel
Identikill
Uitgever
Alkmaar: Kluitman, © 2025
172 p.
172 p.
ISBN
9789020623963
Besprekingen
NBD Biblion
Bookarang (AI samenvatting)
Een griezelverhaal in de jeugdserie ‘Horrorland’ over een levende en een gestorven tweelingzus.…
Een griezelverhaal in de jeugdserie ‘Horrorland’ over een levende en een gestorven tweelingzus. Chelsea en Angelica zijn tweelingzussen en beste vriendinnen, maar er is één probleem: Angelica is al vijf jaar overleden. Chelsea is de enige die nog met haar kan communiceren. Dit was lange tijd geen probleem, totdat Chelsea een nieuwe vriendin krijgt en minder aandacht aan Angelica besteedt. Angelica, die afhankelijk is van Chelsea voor haar connectie met de wereld van de levenden, voelt dat ze steeds meer verdwijnt. Ze is vastbesloten om dit te voorkomen… In een vlotte, griezelig meeslepende stijl geschreven. Vanaf ca. 10 jaar.
K.R. Alexander is het pseudoniem van fantasyschrijver Alex R. Kahler. Hij schrijft spookachtige horror voor jonge lezers die houden van enge en spannende verhalen.